Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 30/01/2020 року №8-од Велика Северинка
Про затвердження складу мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі в новій редакції

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», ст.132 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №658 «Про Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 року №654 «Про затвердження Типового положення про мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі», з метою надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового і екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб та у зв’язку з кадровими змінами:

1.Затвердити склад мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Великосеверинівської сільської ради, в новій редакції (додається).

2.Визнати таким, що втратив чинність, п.1 розпорядження сільського голови від 01.04.2019 року №43-од «Про створення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :