Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 29/04/2021 року №80-од Велика Северинка
Про підготовку відзначення у Великосеверинівський ТГ у 2021 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 77-ї річниці вигнання нацистів з України

З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, внеску українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, посилення державної підтримки ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та учасників антитерористичної операції, жертв нацистських переслідувань, а також формування у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави:

1.Утворити сільський Організаційний комітет з відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення,Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 77-ї річниці вигнання нацистів з України (далі – Оргкомітет).

2.Затвердити:
склад Оргкомітету згідно з додатком (додається);
сільський план заходів щодо відзначення у 2021 році Дня пам’яті та примирення,Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 77-ї річниці вигнання нацистів з України(далі – план) (додається).

3. Організаторам та виконавцям заходів дотримуватись виконання обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» в редакції постанови Кабінету Міністрів України 22 березня 2021 року (заборонено проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних, тематичних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 4 м2 площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) та за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів).

4.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :