Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 01/09/2022 року №82-од Велика Северинка
Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації радіаційного характеру Великосеверинівської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградськоїобласті

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 9.01.2014 №11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», додатку до листа ДСНС України №17-3/739 від 06.03.2015 року «Методичні рекомендації щодо складання планів реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях», вказівок Управління ДСНС України у Кіровоградській області №01-1930/01-27 «Методичні рекомендації щодо складання планів реагування у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на підприємствах, установах та організаціях», з метою забезпечення готовності Великосеверинівської територіальної громади та її структурних підрозділів до оперативного реагування на надзвичайні ситуації, організації оперативного реагування на надзвичайні ситуації, організації взаємодії та всебічного забезпечення заходів цивільного захисту, мінімізації матеріальних і фінансових витрат від впливу надзвичайних ситуацій у період ліквідації їх наслідків для забезпечення життя та здоров'я населення в умовах надзвичайних ситуацій на території Великосеверинівської територіальної громади:

1. Затвердити План реагування на надзвичайні ситуації радіаційного характеру Великосеверинівської територіальної громади Кропивницького району Кіровоградської області.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій Левченко