Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 26/06/2020 року №83-од Велика Северинка
Про внесення зміндо рішення від 21.12.2019 року № 1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, пункту 5 рішення сесії Великосеверинівської сільської ради від 21 грудня 2019 року №1200 «Про бюджет Великосеверинівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», враховуючи наказ директора департаменту фінансів Кіровоградської ОДА від 24 червня 2020 року №20 :

1.Внести зміни до доходів бюджету, а саме зменшити на суму 14768 грн. доходи за рахунок субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету та збільшити на суму 14768 грн. доходи за рахунок субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду, згідно з додатком 1.

2.Подати дане розпорядження на затвердження сесією Великосеверинівської сільської ради.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря сільської ради Ганну КОЛОМІЄЦЬ.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :