Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 16/09/2022 року №87-од Велика Северинка
Про затвердження мережі закладів освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік

Керуючись ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про дошкільну освіту», «Про правовий, режим воєнного стану» з метою створення умов та рівного доступу громадян до дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти закладів освіти Великосеверинівської сільської ради:

1. Затвердити мережу закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік (додаток 1).

2. Затвердити мережу закладів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік (додаток 2).

3. Затвердити мережу груп продовженого дня в закладах загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік (додаток 3).

4. Затвердити мережу класів загальної середньої освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік, де організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами (додаток 4).

5. Затвердити мережу груп закладів дошкільної освіти Великосеверинівської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік, де організовано інклюзивне навчання для дітей з особливими освітніми потребами (додаток 5).

6. Затвердити мережу гуртків Центру позашкільної освіти Великосеверинівської сільської ради у 2022-2023 навчальному році (додаток 6).

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Романа ПІЛЮГІНА.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :