Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 31/07/2019 року №88-од Велика Северинка
Про організацію направлення дітей на IІI оздоровчу зміну в ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» із 03 серпня по 23 серпня 2019 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28 травня 2019 року №758-р «Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року», розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 29 травня 2019 року №64-од «Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року», наказу директора департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації від 31.07.2019 року №117-од «Про організацію направлення дітей на IV оздоровчу зміну в ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» із 03 серпня по 23 серпня 2019 року» та з метою забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей:

1.Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради забезпечити:
підбір та направлення дитини на IV оздоровчу зміну до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» (смт. Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область) з 03.08.2019 року по 23.08.2019 року (1 путівка), згідно Методичних рекомендацій щодо підбору та направлення дітей на оздоровлення до стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році, затверджених розпорядженням сільського голови від 29 травня 2019 року №64-од;
прибуття дитини у супроводі начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення, який відповідальний за оздоровлення дітей, з оформленими документами (медична картка, копія свідоцтва про народження, згода на обробку персональних даних, копія документа, що підтверджує статус дитини) до м. Кропивницький у встановлений час в день заїзду.

2.Покласти відповідальність за належний збір, оформлення та зберігання необхідних документів та відповідність дитини категоріям на начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення Хайнацьку Ю.Ю.
3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО