Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 16/07/2018 року №90-од Велика Северинка
Про внесення змін до розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 18 липня 2017 року № 35-од

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409 «Про затвердження типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 року № 100 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 26 січня 2015 року № 18 та 17 червня 2015 року № 409, на виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 липня 2018 року № 504-р «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 липня 2015 № 290-р»:

1.Внести зміни до Положення про комісію з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Великосеверинівської сільської ради, затвердженого розпорядженням Великосеверинівського сільського голови від 18 липня 2017 року № 35 – од «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій»:

1) пункт 7 доповнити абзацом такого змісту:

«визначати функціональні обов’язки членів комісії (за напрямом роботи у

складі комісії»;

2) абзац перший пункту 9 викласти в такій редакції:

« 9. Комісія проводить засідання в разі потреби, але не менше одного разу на три місяці згідно з планом роботи комісії, який затверджується її головою.   У разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, яка потребує вжиття невідкладних заходів, засідання комісії проводяться невідкладно».

2.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО