Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 20/08/2019 року №91-од Велика Северинка
Про створення комісії з обстеження об’єктів нецентралізованого водопостачання на території с. Оситняжка

Відповідно до ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» вода питна колодязна з громадських колодязів в с. Оситняжка не відповідає вимогам, тому з метою вирішення питання щодо забезпечення мешканців с. Оситняжка питною водою гарантованої якості:

1.Створити комісію з обстеження об’єктів нецентралізованого водопостачання на території с. Оситняжка.

2. Затвердити склад комісії з обстеження об’єктів нецентралізованого водопостачання на території с. Оситняжка, що додається.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :