Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/05/2021 року №91-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад в сільській раді

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за №930/19668, зі змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:
-головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю;
-провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я.

2.Затвердити кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:
-освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі від 1 до 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
-знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;
-вільне володіння державною мовою;
-володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

3.Начальнику відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Великосеверинівської сільської ради Кошкіній К.П. подати для оприлюднення інформацію про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування на веб-сайті Великосеверинівської сільської ради та в щотижневій газеті Кіровоградщини «Вечірня газета».

4.Контроль за виконання даного розпорядження залишаю за собою.

.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО