Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 10/07/2020 року №92-од Велика Северинка
Про затвердження проектно- кошторисної документації

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-275 по вул. Говорова в с. Підгайці Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 203,166 тис. грн.

2. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-280 по вул. Бикова в с. Велика Северинка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 208,606 тис. грн.

3. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-285 по вул. Гагаріна в с. Лозуватка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 156,566 тис. грн.

4. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-292 по вул. Центральна в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 183,722 тис. грн.

5. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-295 по вул. Центральна в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 131,018 тис. грн.

6. Затвердити проектно-кошторисну документацію «Реконструкція мереж вуличного освітлення від КТП-296 по вул. Центральна в с. Оситняжка Кропивницького району Кіровоградської області» загальною кошторисною вартістю 270,0 тис. грн.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО