Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 25/05/2021 року №92-од Велика Северинка
Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Великосеверинівська сільська рада та Порядку відшкодування цих витрат

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року №740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію":

1. Затвердити такі, що додаються:
1.1.Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Великосеверинівська сільська рада (додаток 1).
1.2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Великосеверинівська сільська рада (додаток 2).
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :