Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 25/07/2018 року №93-од Велика Северинка
Про забезпечення належних умов експлуатації електромереж на території Великосеверинівскої сільської ради

На виконання Законів України «Про електроенергетику», «Про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об’єктів», Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 1997р. №209 «Про затвердження Правил охорони енергетичних мереж», розпорядження голови обласної державної адміністрації №221-р від 8 червня 2015року, юридичним та фізичним балансоутримувачам земельних ділянок розташованих в межах території Великосеверинівскої сільської ради по яким проходять лінії електричних мереж:

1.Заборонити висадку дерев в межах охоронних зон електричних мереж.

2.Систематично проводити чистку трас повітряних ліній електричних  мереж напругою 0,4-10 кВт від само засіяних дерев.

3.Систематично, один раз на місяць, проводити перевірку опор ліній   електричних мереж на предмет виявлення пошкоджень опор, засмічення під’їздів або підходів до опор.

4.Систематично вживати заходи по очистці під’їздів або підходів до опор і ліній електричних мереж.

5.В разі потреби негайно повідомляти про виявленні пошкодження опор ліній електричних мереж ПрАТ Кіровоградобленерго.

6.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на заступника сільського голови з господарських питань та охорони праці Кравченка М.В.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО