Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградської області
від 17/07/2020 року №94-од Велика Северинка
Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року

Відповідно до ч.16 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 24червня 2020 року № 434-р «Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року»:

1.Затвердити методичні рекомендації щодо підбору та направлення дітей на оздоровлення до стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку у 2020 році (додаються).
2.Відповідальним структурним підрозділам сільської ради:
1)забезпечити:
під час уточнення місцевого бюджету на 2020 рік винесення на розгляд бюджетної комісії сільської ради питання про виділення коштів на придбання путівок для оздоровлення дітей у стаціонарних оздоровчих закладах не менше 16,5% від загальної численності дітей, які проживають на територій Великосеверинівської ОТГ, віком від 7 до 18 років;

першочергове охоплення послугами оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, відповідно до ст.1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей»;

здійснення формування бази даних дітей, які потребують оздоровлення та відпочинку;

2)сприяти залученню підприємств, установ та організацій до надання всебічної допомоги в організації оздоровлення та відпочинку дітей;

3)вжити заходи щодо використання у повному обсязі путівок під час направлення дітей до Українського дитячого центру «Молода гвардія» та Міжнародного дитячого центру «Артек» та інших;

4)інформувати батьків про можливість оздоровлення дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку шляхом розміщення на офіційному веб-сайті сільської ради відповідної інформації.

3.Відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю;фінансово-економічному відділу сільської ради надавати службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради інформацію про хід виконання даного розпорядження 10 серпня, 05 вересня 2020 року.

5.Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради надавати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації узагальнену інформацію про хід оздоровчої кампанії згідно з формами 1-5, що додаються, 20 серпня, 15 вересня 2020 року.

6.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу Губську О.М.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО

Додатки :