Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 20/12/2017 року №94-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади в апараті сільської ради

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року №169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» (із змінами), наказу Головного управління державної служби України від 08.07.2011 року №164 «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.07.2011 року за №930/19668 із змінами та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1.Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу охорони здоров’я та соціального захисту Великосеверинівської сільської ради.

2.Затвердити кваліфікаційні вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

-освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

-стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та  державній службі не менше 3 років або стаж роботи в інших сферах управління не менше 5 років;

-знання норм чинного законодавства в бюджетних установах;

-вільне володіння державною мовою;

-володіння основними програмами роботи на комп’ютері.

3.Головному спеціалісту загального відділу Великосеверинівської сільської ради Кошкіній К.П. подати для оприлюднення інформацію про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи  місцевого самоврядування на веб-сайті Великосеверинівської сільської ради та в газеті Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря».

4.Контроль за виконання даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО