Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 26/12/2017 року №97-од Велика Северинка
Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів

Керуючись ст. 140-146 Конституції України, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 43, 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету міністрів України від 03.12.2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування»:

1. Оголосити конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці».
  2. Головному спеціалісту загального відділу Великосеверинівської сільської ради Кошкіній К.П. подати для оприлюднення інформацію про оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці» на веб-сайті Великосеверинівської сільської ради та в газеті Кіровоградської районної ради та Кіровоградської районної державної адміністрації «Зоря».
  3. Провести конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка-Підгайці» 9 лютого 2018 року.
  4. Великосеверинівській сільській раді укласти договір на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування «Оситняжка – Підгайці» з переможцем конкурсу на п’ять років.
  5. Контроль за виконання даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.
Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО