Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 30/07/2020 року №98-од Велика Северинка
Про запобігання поширенню на території об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»,постанови Кабінету Міністрів України від 22липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29липня 2020 року №482-рта з метою запобігання поширенню на території громади коронавірусу COVID-19:

1.Продовжити дію карантину з 01 серпня 2020 року до 31 серпня 2020 року на всій території Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району.

2.Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО