Великосеверинівська сільська рада
Кропивницького району
Кіровоградської області
від 31/05/2021 року №99-од Велика Северинка
Про організацію направлення дітей на І оздоровчу зміну до ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» з 01 до 21червня 2021 року

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від
31.05.2021 року № 429-р «Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2020 року», розпорядження Великосеверинівського сільського голови від 31.05.2021 року №98-од «Про підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року», наказу начальника управління соціального захисту населення Кропивницької районної державної адміністрації від 31.05.2021 року №29-од «Про організацію направлення дітей на І оздоровчу зміну в ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» із 01 по 21 червня 2021 року»та з метою забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей:

1.Службі у справах дітей та соціального захисту населення сільської ради забезпечити:
підбір та направлення дітей на І оздоровчу зміну до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку ТОВ «КО «Перлина Чорномор’я» (смт.Сергіївка, Білгород-Дністровський район. Одеська область) з 01.06.2021 року по21.06.2021 року ( 2 путівки), згідно Методичних рекомендацій щодо підбору та направлення дітей на оздоровлення до стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку у 2021 році, затверджених розпорядженням сільського голови від 31.05.2021 року №98-од;
прибуття дитини у супроводі начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення, який відповідальний за оздоровлення дітей, з оформленими документами (медична картка, копія свідоцтва про народження, згода на обробку персональних даних, копія документа, що підтверджує статус дитини) до м. Кропивницького у встановлений час в день заїзду.
2. Покласти відповідальність за належний збір, оформлення та зберігання необхідних документів та відповідність дитини категоріям на начальника служби у справах дітей та соціального захисту населення.
3.Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова Сергій ЛЕВЧЕНКО