Великосеверинівська сільська рада
Кіровоградського району
Кіровоградської області
від 02/01/2018 року №1-од Велика Северинка
Про нову редакцію графіка особистого прийому громадян керівництвом Великосеверинівської сільської ради

1.У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися у сільській раді, затвердити графік особистого прийому громадян керівництвом Великосеверинівській сільської ради (додаток 1).

2.Затвердити графік особистого виїзного прийому громадян сільським головою та працівниками сільської ради з надання адміністративних послуг (додаток 2).

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету, начальника загального відділу сільської ради Губську О.М.

Сільський голова С.ЛЕВЧЕНКО

Додатки :

Графік особистого прийому громадян керівництвом Великосеверинівської сільської ради
Графік ососбистого виїзного прийому громадян Великосеверинівської сільської ради