Рятувальники щодня залучаються до ліквідації пожеж на відкритих територіях

30.08.2021

ДСНС

На минулому тижні  рятувальники Кіровоградщини приборкали займання сухої рослинності, вугільного пилу та пожнивних залишків у м. Олександрія (800 м2 сухої трави та 200 м2 вугільного пилу на відкритій території по вул. Поліграфістів), у с. Звенигородка (300 м2 сухої трави та очерету), с. Спасове (2,5 га сухої трави), біля м. Мала Виска (0,8 га сухої трави) та с. Олексіївка (1 га пожнивних залишків).

Вкотре наголошуємо, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності ЗАБОРОНЕНО! Внаслідок пожеж вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, але й насіння і коріння живих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і кущів. Руйнується гумус, гинуть ґрунтоутворювальні організми та бактерії, які відіграють важливу роль у мікробіологічних процесах і допомагають рослинам засвоювати корисні речовини. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Гинуть рослини, комахи, молодняк звірів та птахів.

Якщо Ви виявили пожежу, негайно телефонуйте за номером “101”, а якщо помітили особу, причетну до загоряння, викликайте представників поліції за номером “102”!

ГУ ДСНС України у Кіровоградській області

Фото сайту https://kr.dsns.gov.ua/