Сайт Великосеверинівської громади зайняв друге місце у рейтингу порталу Silrada.org

28.07.2020

Скільки людей відвідує той чи інший сайт? Саме завдяки таким даним можна дізнатися на скільки сайт популярний серед відвідувачів. Відвідуваністю сайту називають показник, який підраховує кількість людей, які прийшли на нього і перебувають там деякий час. Мережа сайтів для сільських рад та громад здійснила аналіз відвідування сайтів сільських і селищних громад – учасників порталу Silrada.org за 6 місяців 2020 року. Сайт Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області посів 2 місце у цьому рейтингу. Так, у І півріччі поточного року на нашому сайті побувало 31542 користувачів, зафіксовано 38475 сеансів (це коли користувач заходить на сайт, починається сеанс). Дякуємо користувачів за відвідування нашого веб-сайту! А ми і надалі будемо прагнути, щоб інформація нашого сайту була якомога кориснішою для вас.
Довідково: 1 місце у цьому рейтингу зайняв сайт Боратинської об’єднаної громади Волинської області (40954 користувачів, 89 131 сеансів); 3 місце – Первозванівська об’єднана територіальна громада Кіровоградської області (6854 користувачів, 10672 сеансів). З детальнішою інформаціє можна ознайомитися за посиланням Silrada.org

2місце фб велсеверин