Семінар з питань управління проектним циклом для представників громад

03.11.2017

Сьогодні у Великосеверинівській громаді  відбувся  навчальний семінар, пов’язаний з питаннями управління проектним циклом,  оцінки і моніторингу проектів Державного фонду регіонального розвитку та міжнародної технічної допомоги. Учасниками цього семінару  стали керівництво та працівники  сільської ради, представники закладів та установ району, депутати сільської ради. Цей захід проходив у рамках Програми «U-LEAD з Європою» (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку). Модератором семінару виступив  експерт з регіонального розвитку Кіровоградського  відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого ».

У ході навчального семінару його слухачі були ознайомлені з такими темами:

• проекти  місцевого розвитку  та анатомія проектної заявки;
  • як вибрати ідею проекту;
  • що таке міжнародна  технічна допомога;
  • моніторинг та критерії оцінювання проектів ДФРР.

Також учасникам семінару було запропоновано виступили  у ролі експертів та прийняти участь  у практичному занятті з оцінювання проектів. Завершився захід підведенням підсумків та  заповненням анкет. Слід зазначити, що сьогоднішні слухачі навчального семінару автоматично стали членами  ініціативної групи, які в подальшому будуть працювати у напрямку розробки  стратегії розвитку  Великосеверинівської громади.