Понад 276 тисяч пенсіонерів Кіровоградщини отримали підвищені пенсії

17.10.2017

11 жовтня 2017 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, відповідно до якого здійснюються перерахунки пенсій.
– Надзвичайно важливий законопроект підтримано депутатами Верховної Ради, – наголосив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради. – Цей Закон стосується майже третини жителів нашої області – 288 тисяч пенсіонерів. Уже в жовтні понад 276 тисяч з них отримали підвищені пенсії.
Голова облдержадміністрації підкреслив, що основна мета пенсійної реформи – не одноразове підвищення пенсійних виплат, а початок системної роботи щодо подальшого зростання їх рівня. У майбутньому пенсії будуть автоматично перераховуватися відповідно до збільшення зарплат, рівня інфляції та інших чинників. Сергій Кузьменко також зауважив, що підвищено і мінімальну пенсію – до рівня прожиткового мінімуму.
– Робота, що проводилася в реальному секторі економіки, дала можливість закумулювати фінансові ресурси на підвищення зарплат і пенсій, – наголосив очільник облдержадміністрації. – Будемо і надалі працювати, щоб у нас розвивалася економіка, зростали зарплати і збільшувалися пенсії.
Джерело:http://kr-admin.gov.ua