«Серце у людини є щоб думати не тільки про себе»

30.09.2021

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.
В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Тепле свято людяності та милосердя… Свято всіх усиновлювачів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів, що прийняли до своїх родин дітей, які, на жаль, втратили рідні сім’ї, залишилися наодинці зі своєю бідою, обділені батьківською любов’ю та турботою.
«Серце у людини є щоб думати не тільки про себе». Ця давня життєва істина стала змістом життя для всіх усиновителів, які зробивши у своєму житті надзвичайно відповідальний крок, вселили в дитячі душі і серця віру, надію та любов. Завдяки цим людям щороку в Україні близько півтори тисячі дітей знаходять нову сім’ю. Нехай доброта, повага, взаєморозуміння будуть міцною основою довголіття таких родин.
Допомогти кожній дитині вирости у любові і повазі може кожен. Одні — усиновлять і виховають дитину, інші — допоможуть дитині знайти батьків, треті — нададуть фахову консультацію. Від нас, дорослих, залежить, як складеться доля маленьких людей, бо вони найголовніше, що ми маємо!