“Шаную воїнів, біжу за героїв України”

04.07.2024

У Кіровоградській ОВА під час прес-брифінгу оголосили старт реєстрації на 7-й Всеукраїнський забіг “Шаную Воїнів, біжу за Героїв України”, що цьогоріч відбудеться 31 серпня.

Проведення забігу традиційно відбувається напередодні Дня пам’яті захисників України, та є щорічною традицією вшанування полеглих Героїв.

“Прошу долучитися до забігу та вшанувати пам’ять Героїв максимальну кількість людей. Це про вашу свідомість і нашу об’єднаність до Перемоги”, – підкреслила заступниця начальника ОВА Катерина Колтунова.

Під час забігу кожен учасник має подолати обрану дистанцію (2 км, 5 км або 10 км) із закріпленим на футболці іменем знайомої або незнайомої людини, яка віддала життя в боротьбі за волю України у період з 2014 по 2024 роки та поділитися життєписом Захисника чи Захисниці з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Якщо учасник не можете самостійно визначився з іменем загиблого захисника чи захисниці,  він може це зробити на тематичних сторінках пам’яті:

https://memorybook.org.ua/

https://ukraine-memorial.org/

https://www.victims.memorial/

https://maidanmuseum.org/uk/storinka/nebesna-sotnya-0

Організатори заходу – Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України за участі обласних та Київської міської військових адміністрацій, Міноборони, МВС, МЗС, СБУ, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, ГО “Славетні епохи України”, ГО “Незламні Матері України”, ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, ВГО “Легіон АТО”, ГС “Труханів острів”.

Реєструйтесь за посиланням:
https://timer.newrun.com.ua/event/121

 

Пресслужба Кіровоградської ОВА