«Що для мене Україна?»

26.07.2021

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур» (https://www.facebook.com/uwcfoundation) , Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення (https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter), Українська молодіжна правнича асамблея, Українська асоціація підтримки творчої молоді проводять Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.
До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.
Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок. Авторами конкурсних робіт можуть бути лише учасники конкурсу – діти віком від 3 до 18 років. У разі виявлення плагіату на будь – якому етапі конкурсу, роботу буде вилучено з участі в конкурсі, а учасника дискваліфіковано.
За бажанням конкурсант разом з роботою може надіслати на електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна». Це відео буде використано при створені загального відео сюжету про конкурс.
Конкурсна робота (у відсканованому форматі, JPEG) разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення) описання зображеного на малюнку чи фото подається до Організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електронну адресу uwcfua@gmail.com (обов’язково зазначити в темі листа – «Що для мене Україна»)  до 13 серпня 2021 року включно.
Кожен учасник може подати в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій.
Щоб конкурсний малюнок чи фотографія взяли участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН.
Контактні дані Оргкомітету: електронна адреса uwcfua@gmail.com, повідомлення на Facebook-сторінку фонду UWCFhttps://www.facebook.com/uwcfoundation.