Щодо оновлення сертифікатів МОЗ Держави Катар

17.04.2018

Інформуємо, що за повідомленням Посольства України в Державі Катар, відділ санітарії портів та контролю якості харчових продуктів при Міністерстві охорони здоров’я Держави Катар оновив шість зразків сертифікатів, що стосуються експорту, пошкодження та відмови. Нові сертифікати вступили в силу 01.10.2017 та вважаються заміною попередніх. Зокрема, йдеться про такі сертифікати:

Зразок сертифікату про відмову у ввезенні продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин відмови у ввезенні виду/видів продовольчих товарів, що виникли з різних обставин.

Зразок сертифікату про пошкодження продовольчих товарів, що надається імпортеру на його вимогу, для роз’яснення причин пошкодження виду/видів продовольчих товарів під офіційним контролем Міністерства охорони здоров’я ДК.

Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортується. Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни, окрім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів, що надається на національні харчові продукти (місцевого виробника), які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати її до будь-якої країни, крім країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії.

Зразок сертифікату здоров’я на харчові продукти, що повторно експортуються до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Надається на харчові продукти, які відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, які імпортувалися раніше (немісцевого походження), за бажанням компаній повторно експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)» з комерційних причин. Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.

Зразок сертифікату здоров’я на експорт харчових продуктів до країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)», який надається на національні харчові продукти (місцевого виробництва), що відповідають специфікації та є придатними для людського споживання, за бажанням компаній експортувати їх до будь-якої країни з країн «Ради співробітництва арабських держав Затоки (GСС)». Сертифікат надається на кожен вантаж харчових продуктів на вимогу компанії-експортера.