Щодо проведення лабораторного дослідження води

16.12.2019

До уваги жителів об’єднаної територіальної громади! Державна установа «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» на виконання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 17.05.2010 року № 16 «Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей» батьки яких можливо будуть використовувати воду з індивідуальних та громадських колодязів для приготування харчових дитячих сумішей, здійснює лабораторні дослідження якості питної води з об’єктів нецентралізованого водопостачання Кіровоградського району на вміст нітратів за місцем проживання новонароджених дітей згідно переліку, який надається щомісячно КНП Кропивницької районної ради «Кропивницька центральна районна лікарня» та перинатальним центром КНП «Кіровоградська обласна лікарня КОР» до Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області. Звертаємо увагу  батьків новонароджених дітей на  необхідність проведення лабораторних досліджень води питної на вміст нітратів з метою попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії. Дослідження води проводяться по заявці замовника. Вартість одного дослідження з ПДВ становить 115,67 грн.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.33-33-15