Щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

04.04.2022

Шановні жителі громади!  Вже традиційно на території сільської  ради у квітні-травні проводиться  щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля».  Задля  відновлення належної чистоти і порядку після зимового періоду  та забезпечення екологічного благополуччя виконавчий комітет звертається з проханням до керівників підприємств, установ, організацій та жителів громади долучитися до прибирання  території населених пунктів сільської ради. Зокрема,  провести прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених територій, впорядкувати прибудинкову територію біля власних помешкань,  привести  у належний санітарний стан  дитячі, спортивні та господарські майданчики,  вулиці, зупинки громадського транспорту, кладовища, місця почесних поховань, долучитись до ліквідації несанкціонованих  сміттєзвалищ тощо.

Тож подбаємо про чистоту навколо себе!