Шкільний парламент зустрівся з головою сільської ради

29.11.2019

Одним із актуальних питань освіти є створення умов для самореалізації учнівської молоді, залучення її до участі в прийнятті можливих рішень. На засіданні шкільного парламенту дітей було прийняте рішення з’ясувати потреби учнів Великосеверинівської школи. В результаті анкетування, було визначено, що для кращого розвантаження на перервах школярам середніх та старших класів потрібні місця для відпочинку. Саме з цього питання представники шкільного парламенту зустрілися з головою сільської ради Сергієм Левченко з проханням посприяти у придбанні лавок для другого поверху. Натомість, пообіцяли підвищити активність шкільного самоврядування, депутатських корпусів та показувати кращі результати у різноманітних конкурсах та змаганнях. Сергій Володимирович з цікавістю уважно вислухав кожного і пообіцяв зробити все, що можливо, щоб допомогти у вирішенні озвучених питань.
Під час зустрічі панувала безпосередня і дружна атмосфера.

Підготовлено за матеріалами Марини Журавель