Школа Юридичної Сотні запрошує на навчання

05.09.2018

Без названия (1)

Школа Юридичної Сотні – це безкоштовна 5-місячна освітня програма, яка спрямована на підвищення спроможностей громадських організацій учасників російсько-української війни та організацій-надавачів послуг учасникам російсько-української війни.
Формат навчання – 4 інтенсивних  дводенних тренінги 1 раз на місяць у м. Кропивницькому   та презентація проекту перед потенційними донорами у м.Києві.
Учасники Школи отримають комплексні знання про права людини,інструменти демократії, інституційний розвиток організації, важливість комунікацій, організацію державного апарату та виборчого процесу.

Також учасники Школи матимуть можливість розробити та презентувати власні проекти представникам грантових організацій у м. Києві.
За результатами навчання в Школі Юридичної Сотні учасники отримують Сертифікати.
Хто може взяти участь в проекті:
1) Лідери (-ки)* діючих організацій учасників російсько-української війни (високий пріоритет).
2) Лідери (-ки) громадських організацій, які надають послуги учасникам російсько-української війни (високий пріоритет).
3) Лідери (-ки) інших активних громадських організацій, діяльність яких направлена на зміни у громадах (низький пріоритет).
*Лідер (-ка) – голова організації, керуюча особа або активний член команди, який в подальшому зможе поширити отриману інформацію серед інших членів організації.

–  Щоб стати учасником Школи Юридичної Сотні у м. Кропивницькому потрібно  заповніть реєстраційну форму за посиланням до 5 жовтня 2018 року до 24:00 год. https://goo.gl/forms/NCJOTm1N64exVE7o2

➡ Про результати відбору ми повідомимо вас електронною поштою.

Додаткова інформація:
Відбір учасників буде проходити на конкурсній основі за кількістю набраних балів.
З кандидатами, які проходять конкурсний відбір, буде підписано Угоду про навчання в Школі Юридичної Сотні (текст Угоди буде надіслано електронною поштою одночасно з результатами відбору).