Школярі 5-9 класів, вивчаючи математику, можуть виграти планшети

17.02.2023

За ініціативи Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації інтерактивна платформа для вивчення математики GIOS  спільно з Українським фондом стартапів започаткувала інноваційний проект «PlayMath».

Головна мета – підтримати українських учнів у навчанні та допомогти самостійно опанувати шкільний курс математики в ігровому форматі.

У межах проекту всі зареєстровані учні отримають доступ до платформи GIOS та зможуть самостійно перевірити свій рівень знань за допомогою тестів, отримати рекомендації стосовно навчання. А також надолужити пропущені теми з математики та вивчити нові. Короткі відеоуроки у форматі тік-току та інтерактивні завдання мотивуватимуть навчатися.

Участь у проекті не передбачає чітких графіків, тож учні можуть займатися у будь-який зручний час, без страху втратити прогрес.

Кожен урок містить два блоки:

Теоретичний — анімований інтерактивний відеоурок на 4-5 хвилин, схеми, приклади типових завдань з розв’язанням.

Практичний — інтерактивні завдання різного рівня складності.

По закінченню курсу, всі учасники отримають сертифікати, а потім зможуть долучитися до змагань та виграти призи. Учні, які потраплять у ТОП-10, отримають головний приз від проекту — планшет, а ТОП-50 — подарунки від GIOS.

Організатори проекту влаштовують змагання, до якого можуть долучитися всі учасники та поборотися за головний приз – планшет.

Узяти участь у проекті «PlayMath» можуть українські школярі 5-9 класів безкоштовно. Для участі необхідно зареєструватися на сайті:  https://playmath.gioschool.com/

Урядовий портал