Сільська рада готується до відзначення 80 річчя області

03.03.2018

10 січня у 1939 році була утворена Кіровоградська область. Кіровогращина – центр України, край родючих чорноземів та працьовитих людей. У січні наступного року виповнюється ювілейна  річниця  нашої області. Гідно підготуватися і відзначити на високому рівні 80-річчя утворення Кіровоградщини готується виконавчий комітет сільської ради. Так, розпорядженням сільського голови схвалено створення організаційного комітету  та розроблено  план заходів  з підготовки та відзначення  ювілейної річниці  Кіровоградської області на території Великосеверинівської сільської ради. Цим планом передбачається  проведення організаційних, культурно-мистецьких,  спортивних та  інформаційно-просвітницьких заходів. Серед них  урочистості, концерти аматорських колективів, місячники з благоустрою, спортивні змагання, бібліотечні заходи, виховні години, виставки та інші інформаційно-просвітницькі зааходи в навчальних закладах громади тощо.