Сільська рада відкрила клас безпеки у Великосеверинівському ліцеї

20.06.2023

Літо – гаряча пора не лише для відпочиваючих, але й для тих, хто дбає про безпеку. Сьогодні за участі рятувальників на території Великосеверинівської громади ще один осередок безпеки для підростаючого покоління вперше гостинно відчинив свої двері для відвідувачів.
Незважаючи на літній канікули, у Великосеверинівському ліцеї зібралося чимало бажаючих перевірити на міцність свої знання з основ безпеки, отримані впродовж навчального року.
У супроводі фахівців у сфері безпеки ліцеїсти із задоволенням долали перешкоди у розв’язанні ребусів та проблемних ситуаційних завдань. Активно навчалися новому та ділилися нРазом з рятувальниками цього дня діти повторили правила пожежної безпеки, дізналися багато важливого про вибухонебезпечні предмети. Продемонстрували на загал, що добре орієнтуються у питаннях самозахисту в умовах небезпек воєнного часу.
Також під час заняття дітям нагадали про безпеку у побуті, під час відпочинку у лісі та біля водойм.
Долучилися до заходу і педагоги Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, що мають багатий досвід роботи з дітьми та готові спільно з надзвичайниками допомагати малечі опановувати науку безпеки.
Разом з психологом учасники заходу опрацьовували техніки розвантаження нервової системи та методи боротьби зі стресами.
А це цього дня одягали бойовки та спорядження саперів, аби відчути себе справжніми рятувальниками.
Так, весело, активно та пізнавально провели час школярі у товаристві рятувальників.
Головне управління ДСНС України у Кіровоградській області