Сільські амбулаторії у Кіровоградському районі будують за графіком

25.10.2018

амбулаторії

Наймасштабніший проект у галузі охорони здоров’я цього року – будівництво нових лікарських амбулаторій, що реалізується у рамках ініціативи Глави держави Петра Порошенка з розвитку сільської медицини.  Про це йдеться на офіційному веб-сайті Кіровоградської облдержадміністрації http://www.kr-admin.gov.ua.

У Кіровоградському районі, за рахунок субвенції з державного бюджету розпочато будівництво двох амбулаторій загальної практики сімейної медицини на територіях об’єднаних територіальних громад.
Голова районної державної адміністрації Алла Поліщук у рамках робочої поїздки до Катеринівської та Великосеверинівської сільських ОТГ проінспектувала реалізацію цього проекту.
Очільниця РДА ознайомилася з ходом робіт, які проводяться в с. Обознівка (Катеринівська ОТГ) та поспілкувалася з представником підприємства-підрядника – головним інженером Володимиром Донцем, який детально розповів про будівельні роботи, що відбуваються чітко за графіком.
Голова райдержадміністрації ознайомилася з станом будівництва лікарської амбулаторії і на території Великосеверинівської об’єднаної територіальної громади.
Нагадаємо, що на одній із апаратних нарад, голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко наголосив, що голови РДА несуть персональну відповідальність за реалізацію знакових проектів на відповідній території.
Джерело: http://www.kr-admin.gov.ua.