Сьогодні 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

26.04.2021

Сьогодні минає 35 років від того часу, як вогонь Чорнобиля опалив землю через катастрофу планетарного масштабу. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням. Чорнобиль – це символ безмежної мужності багатьох тисяч учасників ліквідації наслідків аварії, які ціною свого здоров’я та життя захищали Україну і весь світ від жахливої техногенної катастрофи.
Світла пам’ять героям, які віддали власні життя заради наших, залишивши смуток та біль у серцях українців…
Шана та вдячність нашим землякам – відважним рятувальникам за ваш подвиг, мужність, відвагу і самовіддачу! Усією громадою бажаємо вам і вашим родинам міцності духу, здоров’я, миру і злагоди! Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага і турбота!
З повагою, Сергій Левченко, сільський голова