Сьогодні День пам’яті Чорнобильської трагедії

26.04.2020

26 квітня ми повертаємося пам’яттю і серцем до трагічних подій 1986 року, коли вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян через аварію на атомній електростанції. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Чорнобиль – це не лише велика трагедія, це символ безмежної мужності багатьох тисяч ліквідаторів, серед яких були і наші земляки. Ризикуючи своїм здоров’ям та життям, вони виконували громадянський обов’язок і захистили Україну та все людство від жахливої техногенної катастрофи. Вічна пам’ять героям, які віддали власні життя заради наших… Безмежна шана ліквідаторам, які живуть поряд з нами!
Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи! Ваш героїчний вчинок ніколи не буде забутий. Дякую вам за ваш неоціненний подвиг, мужність і самовідданість! Від громади та себе особисто щиро бажаю вам і вашим рідним здоров’я, життєвої енергії та оптимізму, миру, злагоди та добра. Хай завжди поруч з вами буде людська вдячність, повага і турбота!
З повагою, сільський голова Сергій Левченко