Сьогодні діти незалежної держави за парти сядуть. Дзвоник продзвенів!

01.09.2023

1 вересня в Созонівському ліцеї пройшло свято Першого дзвоника! Він сповістив учнів, батьків, вчителів про початок нового навчального року, а для учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.
Директор ліцею Людмила Золотоверх привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.
На святі були присутні почесні гості: сільський голова Великосеверинівської сільської ради Левченко Сергій Володимирович, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради Пілюгін Роман Леонідович, староста Созонівського старостинського округу Великосеверинівської сільскої ради Колінько Віктор Олексійович, директор Інституту сільського господарства степу НААН Семеняка Ігор Миколайович. З привітальним словом до школярів звернувся Левченко Сергій Володимирович та побажав усій Созонівській шкільній родині віри в завтрашній день, надії у власні сили, цілеспрямованості і сміливості в досягненні високих ідеалів і бажаних цілей. У подарунок від органів самоврядування та відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Великосеверинівської сільської ради ліцей отримав ноутбуки.
Першокласники традиційно отримали подарунки від сільськогосподарського підприємства ПРАТ «Надія нова» в особі директора Сергія Салова та депутатів Великосеверинівської сільскої ради Криволапова Олександра Миколайовича та Сотник Олени Вікторівни.
Сьогодні Україна переживає важкі часи. Присутні на лінійці вшанували хвилиною мовчання та віддали шану тим, хто поліг за незалежність нашої держави. Під час урочистої лінійки лунали українські пісні. І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли лунає Перший Дзвоник. На перший урок покликав хвилюючим акордом шкільний дзвінок у виконанні учня 11 класу та учениці 1класу.
Покликав дзвоник до шкільної лави.
Ви чули всі який у нього спів.
Сьогодні діти незалежної держави
За парти сядуть. Дзвоник продзвенів!
Валентина Криволапова, Созонівський ліцей