Сьогодні – Міжнародний день прав людини

ПРАВО

День прав людини — міжнародне свято, що відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН, знаменуючи річницю ухвалення Асамблеєю Загальної декларації прав людини в 1948 році. Щороку,  відповідно до Указу Президента України,  в тиждень, який включає 10 грудня, в країні  проходить Всеукраїнський тиждень права. Цього річ вже традиційний Всеукраїнський тиждень права проводиться з 10 по 14 грудня. Активну участь в його проведенні  візьмуть навчальні та бібліотечні заклади нашої громади. З метою  надання правової освіти, підвищення обізнаності громадян щодо міжнародних стандартів прав людини та механізмів їх реалізації  педагоги закладів середньої освіти  та  бібліотекарі сільської ради  проведуть низку різноманітних заходів, до участі в яких залучаться органи учнівського самоврядування, фахівці  служби у справах дітей та соціального захисту, депутати сільської ради. Серед них  «Всеукраїнський урок «Права людини», виховні уроки для дітей різних вікових категорій,  бесіди, правові конкурси, ігри, змагання, інформаційні години, відео лекторії, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту тощо. Всі ці заходи будуть спрямовані на  набуття їх учасниками умінь використовувати у практичній діяльності знання про свої права, вміти захищати свої права і законні інтереси.