“Соціальна громада” в дії

04.08.2021

В обласній державній адміністрації  під час наради з головами  РДА розглядалося питання щодо підключення  громад Кіровоградщини до  програмного комплексу «Соціальна громада». Наразі даний програмний продукт активно використовують у   48 з утворених 49 тергромад.  Крім того, у 18 територіальних громадах, серед яких і Великосеверинівська,  до програмного комплексу підключені старостинські округи. Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» забезпечує прийом заяв та документів від громадян на призначення соціальних допомог, житлових субсидій, пільг за місцем їх проживання та передачу їх в електронному вигляді органам соціального захисту населення, що суттєво спрощує і пришвидшує обмін та опрацювання інформації, забезпечує зручність для мешканців територіальних громад, безперешкодний доступ до соціальної підтримки та  адміністративних послуг соціального характеру.

Підготовлено за матеріалами пресслужби Кіровоградської ОДА