Соціальна картка

26.09.2017

До уваги членів сімей  загиблих учасників бойових дій в Україні з 2014 року, осіб, які отримали поранення, травми в Україні (інваліди війни) з 2014 року  та осіб, які приймали участь у бойових діях в Україні (учасники війни) з 2014 року!

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.

«Соціальна картка учасника АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”» є інструментом, що за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення дозволяє кожному власнику отримувати такі можливості:

  1. безкоштовна правова підтримка та юридична консультація;
  2. безкоштовне обстеження та надання медичних послуг;
  3. психологічна підтримка;
  4. знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах;
  5. освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин.

Наразі можливості карти збільшуються щодня. Отримати соціальну картку може кожен військовослужбовець який має посвідчення УБД та є реальним учасником бойових дій.

З більш докладною інформацією ви можете ознайомится на сторінці “На допомогу учасникам АТО” офіційного веб-сайту Великосеверинівської сільської ради.