Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування

Socgitlo 02

Кропивницький міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування створений першим на Україні рішенням Кіровоградської міської ради №1635 від 27 грудня 2005 року за ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді при активній підтримці міської ради, в межах експериментальної програми Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді в Кіровоградській області при безпосередній участі Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Урочисте відкриття гуртожитку відбулося 6 вересня 2006 року за участю директора Державної соціальної служби для дітей сім’ї та молоді Толстоухової С.В. Гуртожиток створений для проживання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років.

Основна мета створення гуртожитку:

1. Соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці від 15 до 18 років, а також дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у віці від 18 до 23 років, шляхом формування активної життєвої позиції, засвоєння норм і цінностей суспільства;
    2. Підготовка мешканців гуртожитку до самостійного життя, до створення сім’ї, народження дітей.

Колектив гуртожитку у своїй діяльності вважає основними такі завдання:

– надання допомоги мешканцям гуртожитку в подоланні соціальної дезадаптації;
– захист прав та інтересів мешканців, шляхом залучення спеціалістів Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді;
– формування навичок безпечної сексуальної поведінки, зміцненням репродуктивного здоров’я, просвіта з питань усвідомленого батьківства;
– розвиток комунікативних навичок, організація змістовного дозвілля;
– підвищення інформованості осіб з соціальних питань;
– сприяння у вирішенні психологічних проблем молоді шляхом індивідуальних і групових корекційних заходів, шляхом залучення спеціалістів Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Гуртожиток  знаходиться за  адресою: м.Кропивницький, вул. Олени Теліги, 75-г
тел. (0522)27-62-05, 27-62-04 директор Симуляк Олег Романович