Старшокласники Великосеверинівської громади взяли участь у зональному етапі «ПрофFESTу – 2019»

26.03.2019

У рамках проведення зонального етапу обласного молодіжного фестивалю «ПрофFEST-2019» у  комунальному закладі «Великосеверинівська ЗШ І-ІІІ ступенів. Позашкільний центр» для старшокласників навчальних закладів громади   сьогодні  пройшов масштабний профорієнтаційний захід. Основна мета фестивалю – допомога старшокласникам зробити вірний вибір професії, ознайомлення  майбутніх абітурієнтів  з   системою професійно-технічної освіти, підвищення значущості робітничих професій, презентація кращого досвіду закладів профтех освіти області, удосконалення профорієнтаційної роботи тощо.    До проведення профорієнтаційного заходу долучились представники ДНЗ «Кропивницький професійний ліцей побутового обслуговування», ДНЗ «Знам’янський професійний ліцей», ДЗ ПТО «Центральноукраїнський професійний будівельний ліцей», а також  представники міськрайонного  центру зайнятості  та  районного відділення поліції.  В рамках заходу учнівську молодь   ознайомили з професіями,  які сьогодні користуються попитом на ринку праці, провели  презентації навчальних закладів міста та області,  ознайомили майбутніх абітурієнтів з умовами та особливостями вступу,  організацією  навчальних процесів. Учасники заходу мали можливість отримати індивідуальні консультації щодо вибору професії  тощо.   Сподіваємося, що наші  майбутні абітурієнти, які стали учасниками заходу, знайдуть улюблену справу та зможуть реалізуватися у професійному житті.