Стартує проект “Поліцейський офіцер громади”

24.04.2019

Кіровоградська область стала другою в Україні, де втілюється  новий проект Нацполіції «Поліцейський офіцер громади». Проектом передбачено запровадити посаду поліцейського офіцера в об’єднаних територіальних громадах  області. Він охоронятиме безпеку конкретної ОТГ, на території якої буде проживати. Заплановано, що офіцер буде забезпечений окремим робочим місцем, оргтехнікою, транспортом та житлом.

Тож сьогодні, 24 квітня, Національною поліцією України розпочато відкритий конкурс на зайняття 19 посад “поліцейського офіцера громади” в 13 об`єднаних територіальних громадах області, у тому числі і в нашій,  Великосеверинівській, громаді. В конкурсному відборі  може приймати  участь будь-який офіцер поліції, який зараз виконує свої обов’язки, а в мережі Інтернет  вже доступна  анкета для поліцейських, які бажають взяти участь у проекті “Поліцейський офіцер громади” в Кіровоградській області.

Перейти до заповнення анкети.