Статус члена сім’ї загиблого Захисника України

12.03.2024

Щоб отримати передбачені законом пільги членам сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України, необхідно мати відповідний статус.

До категорій осіб, які мають право отримати такий статус, належать:

• сім’ї військовослужбовців (ЗСУ, Нацгвардії та осіб, які були у складі добровольчих формувань, забезпечуючи національну безпеку й оборону);

• сім’ї працівників підприємств, установ та організацій, які здійснювали заходи із забезпечення нацбезпеки й оборони;

• сім’ї осіб, які загинули або зникли безвісти.

Для набуття статусу члена сім’ї загиблого Захисника чи Захисниці України слід звертатися до підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної в місті Києві держадміністрації, виконавчого органу міської, районної в місті ради із заявою та відповідними документами.

З переліком необхідних документів та більш детальною інформацією можна ознайомитися в інфографіці:

Міністерство юстиції України