Суб`єктів господарювання залучають до участі в онлайн – конференціях

24.09.2020

З метою надання сприяння українському бізнесу у виході на ринок іноземних країн та залучення інвестицій в національну економіку МЗС України запроваджує низку заходів, спрямованих на зміцнення механізмів взаємодії з представниками вітчизняних ділових кіл.

Наразі відбувається оновлення Ради експортерів та інвесторів МЗС  України (далі – Рада) та започаткування нового формату комунікації між українським бізнесом та державними органами влади, який передбачатиме проведення відео- конференцій за участі представників ділових кіл регіонів, керівництва МЗС та обласних державних адміністрацій.

Проведення заходів такого формату стануть платформою для обговорення  перспектив виходу українських підприємств на нові ринки, залучення  інвестицій, можливих проблемних питань, налагодження прямих контактів із закордонними дипломатичними установами України.

З метою започаткування такої практики департамент економічного розвитку,  торгівлі та промисловості обласної державної адміністрації пропонує  підприємствам-експортерам  залучатися  до участі в онлайн – конференціях. Дані проведення таких конференцій будуть узгоджуватися  в робочому режимі. Пропозиції щодо складу учасників (із зазначенням: назва підприємства-суб’єкта господарювання, ПІБ керівника  та відповідальних осіб), та інформацію про орієнтовні питання,  які становитимуть  інтерес для представників нашого регіону та потребують  обговорення під час проведення онлайн — конференцій, просимо надати  фінансово-економічному відділу Великосеверинівської   сільської ради до 25 жовтня на e-mail gop-2016@ukr.net