Сухопутні сили ЗС України оголосили про створення рекрутингового центру

10.05.2024

Ухвалили рішення про створення рекрутингового центру з укомплектування військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗС України.

Про це повідомляє АрміяInfor з посиланням на командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Командувач зазначив, що нині безпілотні технології вирішують низку складних та важливих бойових завдань на полі бою.

Тому першочергово основним завданням центру визначено відбір та комплектування підрозділів безпілотних систем Сухопутних військ вмотивованими кандидатами з необхідними якостями для подальшого навчання та здобуття військово-облікової спеціальності в напрямі безпілотних систем.

Під час відбору кожний кандидат, що відповідає умовам, зможе обрати підрозділ, в якому він хоче служити.

Базова загальновійськова підготовка забезпечуватиметься в межах спеціального навчального батальйону, фахова – також на базі окремого центру та під керівництвом фахівців з бойовим досвідом.

Більш детальну інформацію про програму відбору та підготовки фахівців безпілотних систем можна отримати за телефоном гарячої лінії: 0 800 301 314

З  початку квітня на сайті АрміяInform запрацював агрегатор вакансій до лав Сил оборони України. Тепер в одному місці можна знайти єдину стрічку зі всіх вакансій, які були розміщені на сайтах, що підписали документи про співпрацю з Міністерством оборони України.

Детально  про рекрутинг. Як відбувається процес рекрутингу і чому варто звернутися до присутніх у ТЦК та СП рекрутерів військових частин або підрозділів Збройних Сил України.

111

АрміяInfor