Сумна звістка знову надійшла до нашої громади…

13.09.2022

Сумна звістка знову надійшла до нашої громади… Обороняючи Україну, виявивши стійкість та мужність під час виконання бойового завдання, загинув наш земляк Владислав Бельніцький, 1965 року народження. Трагедія сталася 08 вересня в районі населеного пункту Піски Донецької області. Усією громадою з приводу непоправної втрати висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Владислава Федоровича. Разом з вами схиляємо голови у глибокій скорботі. Завтра орієнтовно об 11.20 у с. Велика Северинка будемо зустрічати кортеж із тілом загиблого воїна. Прохання до жителів села, а також усіх, хто має бажання віддати шану Владиславу Федоровичу, створити живий коридор та гідно і з честю зустріти Героя по вулиці Миру. Чин похорону відбудеться о 12.00 год. Війна забирає найкращих… Не забудемо, не пробачимо..