Свідоме споживання та сплата онлайн

20.06.2020

17 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби». Так, відповідно до Закону постачання теплової енергії, гарячої води, централізованого водопостачання, централізованого водовідведення, поводження з побутовими відходами, а також послуга з управління багатоквартирним будинком, здійснюються безперервно; також громадянам України надаються певні відтермінування в строках сплати за комунальні послуги під час дії карантину та 30 днів після його відміни.

Країна сьогодні стикається з викликами та обмеженнями. Кожна галузь економіки, кожне підприємство, кожна людина відчуває на собі, наскільки потужно й негативно пандемія вражає життя України. Уряд має цілу низку першочергових завдань щодо протидії поширенню коронавірусу; одне з них – забезпечити населення безперебійним наданням комунальних послуг, необхідних для нормального життя і діяльності кожної людини. З кожним днем кількість людей, що залишається вдома через карантинні обмеження, зростає. Тож комунальні послуги та їх якісне надання стають все більш актуальними питаннями, особливо зараз, в режимі надзвичайної ситуації. Свідоме ставлення до споживання комунальних послуг має бути підсилене. Свідомість – не тільки в заощадливості, але й в тому, як ми, громадяни України, за такі послуги сплачуємо. Враховуючи ситуацію, яка наразі склалася в Україні, та заходи, прийняті Урядом на підтримку населення, несплата громадянами за житлово-комунальні послуги може призвести до складнощів у роботі постачальників.