Таланти нашого краю

12.12.2017

«Маю дуже велику мрію –  щоб в Україну якнайшвидше прийшов мир і спокій, щоб наші діти, внуки і правнуки жили в багатій та справедливій державі.  А ще хочу побажати  всім нам любити нашу рідну Україну! Ніколи не зраджуйте і не кидайте її в біді …», – йдеться в передмові першої  збірки віршів Олексія Демченка, яка вийшла  у   світ в минулому році під назвою «Україна – вишита сорочка».

Знайомтесь: Демченко Олексій Олександрович. Народився 14 лютого 1954 року у селі Високі Байраки. Закінчив  Кіровоградський технікум механізації сільського господарств, а після служби в лавах Радянської армії працював водієм, лісником, фермером. З 2014 року  перебуває на заслуженому відпочинку.  Олексій Олександрович  любить вишиту українську сорочку, український народ і свою країну. Вже давно захоплюється написанням віршів, які  присвячує родині та друзям,  учасникам Революції Гідності та військовим АТО, Україні. А ще Олексій Олександрович – небайдужа людина.  ніколи не залишався осторонь  проблем  нашого сьогодення. Не вимагаючи винагороди, з доброї волі пройшов Майдан,  одним з перших серед жителів  нашої громади почав займатися волонтерською діяльністю. І сьогодні  він продовжує вносити часточку себе, своєї душі і праці у спільну і таку необхідну  справу – допомагає  нашим землякам виконувати конституційний обов’язок із захисту Вітчизни на сході країни.

Побажаємо Олексію Олександровичу незламної волі, творчої наснаги та  звершення усіх його  мрій і побажань. А ознайомитися  з творчістю  Олексія Демченко ви зможете в бібліотеці села Велика Северинка.