Тарифи до кінця опалювального сезону не зростуть

09.02.2021

Уряд та мери міст домовились, що вартість тепла та гарячої води для українців до кінця опалювального сезону не зросте. Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону. Сторони підписали відповідний Меморандум. Згідно з підписаним документом, до кінця опалювального сезону 2020-2021 років українці безперебійно отримуватимуть опалення у свої домівки. Вартість послуги постачання теплової енергії та гарячої води у багатоквартирні будинки протягом нинішнього опалювального сезону не зміниться.

Меморандум також передбачає, що підприємства теплопостачання гарантовано отримуватимуть газ для виробництва тепла і постачання його в домівки українців упродовж всього опалювального періоду 2020-2021 років. Для цих підприємств передбачені відстрочка оплати за природний газ та компенсації різниці між ринковою ціною природного газу та ціною, врахованої в тарифах за тепло.

Уряд гарантує, що фінансування компенсацій для підприємств теплопостачання не перекладатимуть на органи місцевого самоврядування.«Нафтогаз України» розробить та запровадить до 1 вересня 2021 року довгострокові цінові пропозицій для забезпечення сталого рівня цін на природний газ для підприємств теплопостачання. Це дозволить уникнути цінових коливань протягом опалювального сезону 2021-2022 років.

Довідково. Жителі Кіровоградщини платитимуть у лютому за газ 6,86 грн.

Джерело: https://mind.ua/

 

 

 

 

 

 

Про це повідомляє пресслужба Мінрегіону.